PL EN
Exsisto
  • Zobacz i planowania komunikacji marketingowej Agencja doradztwa marketingowego
  • Marketing Komunikacja Reklama
  • w zasięgu Twojego biznesu Nowoczesny marketing

Czym się zajmujemy?

EXSISTO to nowoczesna, niewielka, powstała w 2009 roku agencja marketingowa, działająca w obszarze doradztwa marketingowego i usług w zakresie marketingu. Wywodzimy się z Łodzi, stad pochodzi większość naszych Klientów, nasze miasto nas inspiruje, rozwijamy się dynamicznie, tak jak i ono.

Nasza agencja zajmuje się usługami w zakresie "od kreacji do realizacji": kreacją i koordynacją projektów w zakresie komunikacji marketingowej oraz projektowaniem i produkcją materiałów marketingowych.

WIĘCEJ

Strategia marki i strategia komunikacji marki

Dokonujemy analizy stanu obecnego marki oraz otoczenia konkurencyjnego, sprawdzamy jakie są silne strony marek, analizujemy działania firm konkurencyjnych, dodajemy do tego nasze doświadczenie i pomysły, a efektem jest skuteczna strategia komunikacji Twojej marki

Bieżące doradztwo dla działań marketingowych
Projektowanie kampanii reklamowych

brief, koncepcja, przygotowanie treści oraz kreacji, koordynacja realizacji i produkcji

Tworzenie tekstów reklamowych
Szkolenia wewnętrzne z marketingu dla właścicieli, zarządów oraz pracowników firm
Projektowanie graficzne, fotografia reklamowa, skład, DTP oraz koordynacja produkcji

Oferujemy naszym Klientom pełną obsługę w zakresie przygotowania i druku wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych oraz informacyjnych. Posiadamy własne studio graficzne, w którym przygotowujemy dla naszych Klientów profesjonalne, kreatywne projekty, oraz studio fotografii reklamowej.

Kto nam zaufał?