PL EN
Exsisto

Kim jesteśmy?

W naszej pracy łączymy najnowocześniejszą wiedzę z zakresu marketingu z wieloletnim doświadczeniem i świeżym podejściem do biznesu. Sprawiamy, że najnowsza wiedza i najnowocześniejsze narzędzia stają się dostępne nawet dla niewielkich firm ze skromnym budżetem marketingowym.

Nasz team tworzą managerowie, graficy i fotograficy z wieloletnim, różnorodnym doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami osób zarządzających Agencją Exsisto.

Maciej Żyliński

CEO / Strategy Manager

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, ukończył również Szkołę Strategii Marki przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR, a także kurs Professional Diploma in Marketing The Chartered Institute of Marketing. Uczestnik niezliczonej liczby konferencji, seminariów i warsztatów, wciąż szukający nowej wiedzy i nowych wyzwań. Specjalizuje się w komunikacji marek małych i średnich firm. Zajmuje się brand consultingiem, prowadzi szkolenia ze strategii komunikacji marki.
Pasjonat podróży i motoryzacji, zapalony golfista.
W agencji odpowiada za obsługę Klientów, new business, tworzenie strategii oraz zarządzanie agencją. 

Tel.: +48 698 686 090
Email: maciej@exsisto.pl

Magdalena Żylińska

Art Manager

Romanistka z zawodu i wykształcenia, absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Pasjonatka projektowania graficznego i fotografii. W wolnych chwilach biega i trenuje jogę.
W agencji EXSISTO odpowiada za kreację artystyczną oraz koordynuje pracę zespołu graficznego.

Tel.: +48 691 325 321
Email: magda@exsisto.pl

Piotr Owczarek

Key Account Manager

Absolwent Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczony handlowiec, z pasji i zamiłowania. Przez lata pracy w sektorze medycznym budował relacje z lekarzami oraz właścicielami placówek medycznych. 
Pasjonat motoryzacji, uwielbia kolarstwo, pływanie oraz samotne podróże.
W agencji EXSISTO opiekuje się kluczowymi Klientami, dba o pozytywne relacje z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Tel.: +48 606 182 221
Email: piotr@exsisto.pl